Wooncafé in Alphen aan den Rijn

Op vrijdag 29 september organiseert Freek Hypotheek Alphen aan den Rijn het Wooncafé, samen met Deerenberg & Van Leeuwen Makelaars, Huigen Wonen, Cool Air, Limes notarissen en BLC Bouw.

Je krijgt antwoord op elke vraag die met wonen te maken heeft van deze verschillende specialisten. Tussen 19 uur en 21 uur ben je welkom op Raoul Wallenbergplein 21 (bij Deerenberg & van Leeuwen, tegenover Freek).

Zien we jou ook de 29e bij het Wooncafé?

Geplaatst

  • Alphen aan den Rijn
  • 20 september 2023

Situatie

  • Algemeen

Huis kopen in Alphen aan den Rijn?

Freek weet precies wat er komt kijken bij de hypotheek voor jouw woning. Stel je vraag online of maak een afspraak bij ons op kantoor.

Hypotheekadvies voor De Verbinding in Zwammerdam

In nieuwbouwproject De Verbinding in Zwammerdam komen ruim 120 woningen. Freek volgt het project op de voet.

Hypotheek voor nieuwbouw Kickstart in Alphen

Er komt een nieuwbouwproject in Alphen aan den Rijn speciaal voor starters: Kickstart. Freek zorgt voor jouw hypotheek voor Kickstart.

Welgelegen: nieuwbouw in Aarlanderveen

Aan het Zuideinde in Aarlanderveen komt een mooi nieuwbouwproject: Welgelegen. De vier duurzame schuurwoningen komen op een karakteristiek boerenerf.